Nizip’te Şahin ve Sarı'ya Sevgi Seli 

Nizip’te Şahin ve Sarı'ya Sevgi Seli 

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nizip ilçesine gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Fatma Şahin,  bir dizi ziyaretlerde bulunarak esnafların kandilini kutladı.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile birlikte ilk olarak Sekili Mahallesi’ni ziyaret eden Şahin, burada mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret kapsamında mahalleye yapılan hizmetleri anlatan Şahin, konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. 
Daha sonra Uluyatır Mahallesi’ne geçen Şahin ve Sarı burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. 
Ziyaretleri kapsamında çocuklar ve vatandaşlarla da yakından ilgilenen Şahin ve Sarı, Uluyatır Mahallesinde hayata geçirilen projeler hakkında sunum yaparak daima milletin hizmetinde olacaklarını söylediler.
Mahalle ziyaretlerinin ardından AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyyüp Özkeçeci’nin de katılımıyla AK Parti Nizip İlçe Başkanlığını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan, partinin yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini illettiler.
İlçe Başkanlık Binası’nda gerçekleşen toplantıda Nizip ilçesine yapılan hizmetleri anlatan Şahin, Nizip’in kendisi çok önemli bir konumda olduğunu ve bu sebeple her zaman Nizip’e ve Niziplilere hizmet etme gayreti içerisinde olacağını kaydetti.
Özkeçeci ise, Nizip ilçesinin hizmetlerin en güzeline layık olduğunu ifade ederek Nizip için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür etti.
Daha sonra Uzun Çarşı esnaflarıyla da buluşan Başkanlar, esnaflara kolaylıklar dileyerek kandillerini kutladılar.