Nizip Gönül Köprüsü Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Nizip Gönül Köprüsü Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Nizip Gönül Köprüsü Başkanı ve ilçede Gönüllerin Muhtarı olarak bilinen Emine Polat, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Nizip ilçesi Altındağ İlkokulu’nda kız ve erkek öğrencilerin saç bakımlarını gerçekleştirerek çocuklara bot, kitap, çorap ve toka hediye etti.

Gönüllerin Muhtarı olarak bilinen Emine Polat, beraberindeki akip ile birlikte Nizip İlçesini Altınadağ ilkokulunu ziyaret etti. Burada kırsal mahalle okulunda okuyan öğrencilerin saç tıraşlarını ücretsiz gerçekleştiren Arzum Kuaför işletmecisi Tuğba Kartal ve ekibi, Altın Makas Kuaför işletmecisi Cemil Doğan, okulda tüm çocukarı traş ederek bakımlarını yaptılar. Gönüllerin Muhtarı olarak bilinen Emine Polat, Okul Müdürü Yaşar Tantürk ve sınıf öğretmeni Zeynep Özdemir, daha sonra öğrencilere bot ve kitaplarını dağıttı. Polat, Nizip’te sosyal sorumluluk projesi kapsamında Altındağ İlkokulu’nda öğrenim gören öğrencilerin saç bakımlarını yaptıklarını söyledi.

Polat, "Başta Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Şube Müdürleri, hayırsever esnaf iş adamlarının göstermiş olduğu desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi. Proje çalışmalarımıza elimizden geldikçe, imkan ve zaman buldukça devam edeceğiz. Çocukların yüzlerindeki mutluluk bizi de mutlu ediyor" dedi.