Nizip Belediyesi’nden taksicilere hijyen seti

Nizip Belediyesi’nden taksicilere hijyen seti

Nizip Belediyesi’nden taksicilere hijyen seti

Covid-19 salgınına karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Nizip Belediyesi tarafından ilçede faaliyet gösteren taksicilere hijyen seti dağıtıldı

Koronavirüs salgını ile rehavete kapılmadan en üst düzeyde tedbirler almaya devam Nizip Belediyesi taksicilere maske, eldiven, Nizip Sabunu ve dezenfekte maddesinden oluşan sağlık seti hazırladı.

Yetkililerin daveti üzerine Nizip Belediyesi’ne gelen taksiciler kendileri için hazırlanan seti alarak verilen hizmetten dolayı Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ettiler.

‘’Türkiye’nin 7’den 70’e vatandaşı ve devleti ile Koronavirüs ile iyi bir mücadele verdiğine ve seyrin başarılı bir şekilde yürüdüğüne söyleyen Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, sözlerine şöyle devam etti.

“Tedbirlerimizi en üst seviyede almaya devam ediyoruz. Dezenfekte çalışmalarımızla temizlik ve hijyene büyük önem veriyoruz. Taksici esnafımızda her gün çok sayıda kişi ile muhatap oluyor bu nedenle bizlerde taksicisi esnaflarımız kendilerini korusun ve önlemlerini alsınlar diye hijyen setlerini hazırladık ve bugün teslim ederek tüm taksici esnaflarımıza maskesiz yolcu almamalarını, dezenfekteye dikkat etmelerini ve kendilerinin de maske kullanıp, temizliğe dikkat etmeleri gerektiğini hatırlattık’’ dedi.