Nizip Ayyıldız Koleji Yöneticilerinden İbrahim Sarı’ya Ziyaret

Nizip Ayyıldız Koleji Yöneticilerinden İbrahim Sarı’ya Ziyaret

Özel Nizip Ayyıldız Koleji okul müdürü Mustafa Gündoğdu ve müdür yardımcısı M. Salih Ünal, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Okul ve okulun çalışmaları hakkında İbrahim Sarı’ya bilgi veren okul müdürü Mustafa Gündoğdu, pandemi süreci ile birlikte yeni eğitim ve öğretim dönemi için Nizip Ayyıldız Koleji’nin sıkı tedbirler aldığını belirtirken:
“Okulumuz Nizip şartlarında gerek hijyen koşulları bakımından gerek sosyal mesafe açısından gerekse de eğitim kalitesi konusunda önemli bir yerdedir. Çocuklarımızın eğitimini düşünürken en önemli bir unsur olan sağlığını da düşünerek kurumumuzda tedbirleri en üst düzeyde almış bulunmaktayız. Geniş sınıflarda 15 kişiyi geçmeyecek şekilde eğitim ve öğretime devam edeceğiz. Önümüzdeki yıl güçlü bir kadro ile daha kaliteli bir eğitim olanağı sunacaktır okulumuz. Ben şahsım ve kurum çalışanlarım adına sayın İbrahim Sarı’ya bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum.” açıklamalarında bulundu.
Konuyla ilgili olarak başkan İbrahim Sarı, Nizip Ayyıldız Koleji’nin ilçeye güzel hizmetler sunduğunu belirterek çalışmaları yakıdan takip ettiğini; Nizip Ticaret Borsası olarak okulun çalışmaları konusunda gereken desteğin sağlanacağını ifade edip ziyaretlerinden dolayı okul yönetimine teşekkürlerini sundu.