Deva Partisi İlk yönetim toplantısı yaptı

Deva Partisi İlk yönetim toplantısı yaptı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Nizip’te düzenlediği ilçe yönetim kurulu toplantısını İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar başkanlığında pandemi nedeniyle yönetim kurulu üyesi Şükrü Çapan’ın fabrikasında açık havada yaptı. 

DEVA Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, ilk yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, 81 ilde olduğu gibi Nizip’te de hızlı bir şekilde çalışmalara başladıklarını belirtti.

Türkiye’nin en acil ihtiyaçlarını karşılayacak, en ciddi sorunlarını çözecek perspektifin birleştirici ve bütünleştirici bir siyasi hareketle mümkün olacağına inandığını ifade eden Kılıçparlar, şunları söyledi:

09 Mart 2020 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde kurulan, Demokrasi ve Atılım Partisi kısa adıyla DEVA Partisi; hiçbir şeyin veya hiçbir partinin devamı değildir. Deva Partisinde biz yeni bir kimlik inşa ediyoruz. Ortak Akılla, çoğulculuğa ve istişareye önem veriyoruz.

Kılıçparlar, Deva Partisi il kongresinin 31 Ekim Cumartesi günü Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılımıyla yapılacağını belirterek bizlerde Genel Başkanımız Ali Babacan’ı karşılamak için çalışmalara başlatıklarını ifade etti.