Belediye Başkanı Sarı Ankara’da

Belediye Başkanı Sarı Ankara’da
Belediye Başkanı Sarı Ankara’da
Belediye Başkanı Sarı Ankara’da

Belediye Başkanı Sarı Ankara’da

Ankara'ya giden Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ile birlikte ilçede yapılması planlanan projeler ve vatandaşların istekleri için önemli temaslarda bulundu.

İlk olarak ilçeye inşa edilecek 500 Sosyal Konut Projesi için TOKİ Başkan Yardımcısı Hakan Akbulut’u ziyaret eden Şahin ve Sarı, TOKİ’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun’u ziyaret eden Milletvekili Şahin ve Belediye Başkanı Sarı, son olarak Tabiat Varlıkları Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman’ı da ziyaret ederek Nizip ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Gerçekleşen ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Sarı, ‘’ İlçemizde devam eden çalışmalarımız ve yapılacak projelerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunarak şehrimiz adına çok verimli toplantılar gerçekleştirdik. Bu kapsamda bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından başta Milletvekilimiz Ali Şahin ve ilgili idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi.
İdlip’te meydana gelen hain saldırıdan dolayı da üzüntülerini dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Sarı sözlerine şöyle devam etti. ‘’İdlib'de rejim güçlerinin alçakça saldırısında aralarında Nizipli hemşehrimiz Halil İbrahim Açıkgöz’ün de olduğu 5 Canımız, Mehmetçiğimiz şehit oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır diliyorum’’ dedi.