BEKİR ŞEN, DEVA PARTİSİ'NDE

BEKİR ŞEN, DEVA PARTİSİ'NDE

BEKİR ŞEN, DEVA PARTİSİ'NDE

2015 Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı olan NRT Medya Yönetim kurulu Başkanı Bekir Şen AK Parti’den Deva Partisine geçiş yaptı. Şen, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan öncülüğünde kurulan DEVA Partisi'nde siyasete devam etme kararı almış bulunmaktayım dedi..

 

2015 Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı olan NRT Medya Yönetim kurulu Başkanı Bekir Şen, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi…

 

14 Ağustos 2001 yılında AK Parti Gençlik Kolları';nda başladığım siyasi hareketimi DEVA Partisi ile devam etme kararı almış bulunuyorum. İlk kurulduğu günden itibaren ülkeye çeşitli hizmetler yapan AK Parti iktidarı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapıldığı 24 Haziran 2018 sonrası, 10 Ağustos 2018 tarihinde kurulan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesinin yapmış olduğu yanlış adımlar sonrasında başta ekonomimiz olmak üzere aile hayatı ve maneviyat, eğitim sistemi, tarım politikalarında yanlışlıklar, pandemi sürecinde sağlık sisteminin doğru bilgiler paylaşmaması, hukuk sisteminin çöktüğü, içişlerinin yurttaşlarımızı kutuplaştırdığı bir ortamda yanlışları desteklemek hem vatandaşlarımıza hemde çevremize karşı sorumluğumuz olduğu için, AK Parti iktidarında 13 yıl bakanlık yapıp, ekonomiyi en iyi şekilde yöneten sayın Ali Babacan öncülüğünde kurulan DEVA Partisi';nde siyasete devam etme kararı almış bulunmaktayım.

Ülkemiz için yeni bir gelecek ve vizyona ihtiyaç duyulmuştur. Yeni stratejiler, planlar, programlar gerekmektedir. Türkiye’nin geleceği için yeni bir başlangıç yapmak gerekmektedir. Amacımız ülkemizin itibarını yükseltmek, halkımızın refah ve mutluluğunu artırmaktır.

Fikir ayrılıklarının kardeşlikleri zedelemediği, insanların kutuplaştırılmadığı bir siyasi üslupla, ülkemizin geleceği, milletimizin refah düzeyinin artacağı, hukuk sisteminin herkese adil davranacağı bir ülke için, halkımızın derdine DEVA olmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Rabbim hak yolda halk için çalışmamızı nasip etsin ifadelerini kullandı…