Akıl-Zeka oyunları sınıfının ve kimya teknoloji alanı üretim atölyesinin açılışı yapıldı

Akıl-Zeka oyunları sınıfının ve kimya teknoloji alanı üretim atölyesinin açılışı yapıldı

Nizip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kütüphanenin, Akıl-Zeka oyunları sınıfının ve kimya teknoloji alanı üretim atölyesinin açılışı Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Çiçek tarafından yapıldı.

Okul Müdürü Ahmet Çiçek, öğrencilere okuma alışkanlığını kazandırmak ve öğrencilerin eğitim ve öğretimine destek olmak amacıyla, bağışlar dahil toplam 2150 adet kitaptan oluşan bir kütüphane kazandırıldığını söyledi.

Çiçek, öğrencilerin psikomotor, görsel ve sayısal zekalarını geliştirmeye yönelik oyunların bulunduğu her an eğitime hazır bir akıl-zeka oyunları sınıfı oluşturulacak açılışının yapıldığını belirtti.

Okul Müdürü Ahmet Çiçek, döner sermayemizinde kurulması ile branşlarında uzmanlaşmış öğrenciler yetiştirmek, onları iş hayatını hazırlamak, okulunu tanıtımını yapıp amacına uygun aranan elemanları topluma kazandırmak için kimya teknolojisi alanın üretim atölyesinin açılışı da yapılarak okulun ilçemiz eğitimine ve öğrencilere sunulan imkanları artırıldığını ifade etti.