VALİ GÜL ÜN NİZİP ZİYARETİ

VALİ GÜL ÜN NİZİP ZİYARETİ

Bir dizi incelemeler yapmak üzere Nizipi ziyaret eden Gaziantep Valisi Davut Gül, Nizip Kaymakamlığı ve Belediyesi başta olmak üzere birçok resmi ve sivil toplum kuruluşunu ziyaret etti.

Ziyarete, İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Albay Fikret Güvenir, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, Nizip İlçe Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan da katıldı

llçede ilk olarak Nizip Belediyesini ziyaret eden Vali Gül, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş ve daire amirleri karşıladı. Belediyedeki ziyaretinde, daire amirleriyle tanışan Vali Gül, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediyedeki ziyaretin ardından daire amirleriyle birlikte fıstık hali esnafını ziyaret eden Vali Gül, esnaflarla sohbet etti. Ziyaretin ardından öğle yemeğinde ise Gazi ve Şehit yakınlarıyla bir araya geldi. Son olarak ise ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.