NTO HEYETİ ANKARA YA ÇIKARMA YAPTI

NTO HEYETİ ANKARA YA ÇIKARMA YAPTI

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Yönetim Kurulu üyesi Osman Alpaslan, Meclis üyeleri Mustafa Polat, Mustafa Kaya,  Mehmet Erdoğan, Mehmet Dağlı,  Necip Öztürk, Mehmet Yiğit, Hüseyin Yaprak, Disiplin Kurulu Başkanı Bekir Karabacak, Hukuk Danışmanı Avukat Süleyman Çiçek, Genel Sekreter Serpil Gündoğdu ve Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Süzer, TOBB tarafından düzenlenen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Törenine katılmak üzere Ankara´ya çıkarma yaptı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nde düzenlenen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Törenine katılan heyet üyeleri burada oda adına verilen sertifikalarını aldı.

 

Tören sonunda TOBB Başkanı Hisarcıklıoğluna hediye takdim eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt burada bir konuşma yaptı.

 

Özyurt konuşmasında; Başbakan Binali Yıldırım ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlunun toplantıda oda ve borsa üyeleri için Nefes Kredisini açıklayacağını bildirerek, bu kredi imkânından bizim üyelerimiz de yararlanacak. Çünkü biz bundan yararlanmak için gerekli taahhüdü yerine getirdik. Bunu buradan tüm üyelerimize müjdeliyoruz. dedi.