NİZİP VERGİ DAİRESİ NDEN NİZİP TİCARET ODASI NA ZİYARET

NİZİP VERGİ DAİRESİ NDEN NİZİP TİCARET ODASI NA ZİYARET

Nizip Vergi Dairesi Müdüresi Gülay Mızraklı ve Nizip Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ağcan 28.Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Nizip Ticaret Odasını ziyarette bulundular.

Vergi vermenin kutsal bir görev olduğuna vurgu yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat sözlerini şu şekilde sürdürdü. Vergi haftası etkinlikleri çerçevesinde Nizip Vergi Dairesi Müdürü ve ekip arkadaşları ile birlikte odamızı ziyaret etmektedirler. Kendilerine yapmış olduğu bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ederim. Ülkemizin en önemli kaynağı muhakkak ki vergilerdir. Vatandaşlarımız vergilerini öderken, devletimiz de bu gelirleri kamu hizmeti olarak vatandaşlarımıza ulaştırmaktadır. Bu bağlamda bizlere düşende vergi ödemenin kutsal bir vatandaşlık görevi olduğunu, vergi haftası münasebetiyle vergi bilincini arttırmak, vatandaşlarımıza bunu aşılamak ve ileriki nesillere bu bilinci aktarmaktır. Bu kapsamda da Nizip Ticaret Odası olarak belirli dönemlerde yüksek düzeyde vergi ödeyen üyelerimize ödül töreni yapmaktayız. Bu yılda yine yakın bir tarihte vergi ödül törenimizi yapacağız. Gelirleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan üyelerimizin ve bu gelirlerin toplanması ve devletimize ulaştırılmasında emeği geçen tüm kamu ve vergi dairesi personellerinin vergi haftasını kutluyorum . şeklinde konuştu.

Nizip Vergi Dairesi Müdüresi Gülay Mızraklıda yaptığı açıklamada; 28. Vergi haftasını kutluyoruz bu kapsamda Odamızı ziyaret etmekteyiz. Bu ziyaretteki amacımız vergi bilincini ve vergi vermenin önemini hatırlatmaktır. Nizip Ticaret Odası ile sürekli işbirliği içerisindeyiz önümüzdeki dönemlerde de bu işbirliğimiz bozulmadan devam edecektir. Ben Nizip Ticaret Odası üyelerine ve Yönetim Kuruluna bugüne kadar Nizip Vergi Dairesine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum dedi.


Gerçekleşen ziyarete Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Abdulkadir Akkuş ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Karabacak da katıldı.