Mahalle Buluşmaları

Mahalle Buluşmaları

Mahalle Buluşmaları

Nizip Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Mahalle Buluşmaları" toplantısı Karşıyaka Mahallesinde devam etti.

Her ay farklı bir mahallede gerçekleşen toplantının bu ayki noktası Karşıyaka Mahallesi oldu. 
Düzenlenen toplantıya, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve birim amirleri katıldı. 
Mahallenin taziye evinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Kemal Şahin, Amaçlarının hem vatandaşı ziyaret etmek hem de sorunları yerinde görmek olduğunu söyledi. Bu toplantıların önemli olduğunu düşündüğünü ifade eden Şahin, buradaki amacımız vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek ve çözmektir dedi.
Milletvekili Ali Şahin ise, bütün kamu kurumlarıyla birlikte vatandaşın huzurunda olduklarını söyleyerek Mahallenin sorunlarını dinlemek ve yerinde çözüm üretmek için bu tür toplantıların önemli olduğunu belirten Şahin, her zaman vatandaşın emrinde ve hizmetin olduklarını ifade etti.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, toplantının Karşıyaka Mahallesi için hayırlara vesile olmasını dileyerek şunları konuştu.
Karşıyaka mahallemiz bizim önem verdiğimiz mahallelerin başında gelen mahallemizdir bu nedenle toplantımızın 3üncü kısmını burada gerçekleştirerek varsa vatandaşlarımızın sorunu çözmek ve sorunlarını dinlemek için burada bir araya geldik dedi.
Yapılan konuşmaların ardından vatandaşların sorunlarını dinleyen birim amirleri almış oldukları talimatla yapılması gerekenler konusunda çalışma başlattı.