GAZİANTEP İL ve İLÇE ODABORSALARINDAN HİSARCIKLIOĞLU NA ZİYARET

GAZİANTEP İL ve İLÇE ODABORSALARINDAN HİSARCIKLIOĞLU NA ZİYARET

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tuncay Yıldırım, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve İslahiye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Türkmen, beraberlerindeki heyetle birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunu makamında ziyaret etti.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi , Başarı çıtasını yukarı taşımış olan bir odanın yönetimine geldik. Bu anlamda bu çıtayı yukarı taşımak anlamında daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyorum dedi.

 Gaziantep Sanayi Odası olarak yönetime 3 tane kadın üye aldıklarını belirten Ünverdi, Bu anlamda Türkiyenin % 50 nüfusunu oluşturan kadınlarımızın da iş hayatına katılması konusunda inşallah başarılı çalışmalarda yapacağımıza inanıyorum. Asıl hedeflerimizden biriside eğitim. Gençlerimizin ve iş aleminin eğitimcilerin eğitimi. Bu anlamda oda olarak elimizden gelen tüm çabayı sarf ederek Gaziantepin yükselmesi, ülkenin yükselmesi ve gençlerin geleceği için inşallah bizi bu yolda başarılı kılar diye düşünüyorum ifadelerini kullandı.

 Adnan Ünverdi şöyle devam etti: Başkanımıza seçim öncesinde destek vermek için buradayız. Ben Rifat Beyin öncesini de onunla beraber TOBBun nerelere geldiğini de biliyorum. Bu anlamda da Rifat Beye desteğimizi söyleyebilmek için bugün ziyaretlerde bulunduk. İnşallah Başkanla beraber Türkiyenin de geleceğinde çok güzel şeyler olacağına inanan odayız.

 Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tuncay Yıldırım ise Gaziantep olarak birlikte hareket etme düsturu olduğunu belirterek, Önceki oda başkanlarımızdan da öğrendiğimiz budur. Burada da hep birlikte gelerek, birlikte hareket edeceğimizi söyledik. Ziyaretimizin amacı budur ifadelerini kullandı.

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı da TOBBa desteğimiz sonsuz. Çalışmalardan dolayı çok memnunuz. Gerçekten il odalarını destekliyor. Bizimde Antepteki çalışmalarımız mevcut projeleri devam ettirmek ve yeni projeleri eklemek için. Gaziantep ticaret borsası, sanayi odası ve ticaret odası olarak beraber geldik. Başkanımızı ziyaret ettik. Şu anda da döneceğiz inşallah dedi.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt da Seçimlerimizi yaptık tamamladık. Bugünde Antepteki bütün oda başkanları ile birlikte liderimiz Rifat Beyi ziyarete geldik. İnşallah bundan sonraki dönemde de hem kendi bölgemizdeki iş dünyamızı geliştirmek hem de Türkiyenin ekonomisini büyütmek adına önderimiz Rifat Beyin himayelerinde inşallah bundan sonrada başarılı bir dönem geçireceğimizi düşünüyorum. Başkanımıza da desteklerimizi sonuna kadar sunuyoruz. İnşallah tekrar beraber çalışma dönemimiz olur. Bunu da bekliyoruz ve temenni ediyoruz dedi.

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ise Bugün Başkanımızı ziyarete geldik. Başkanımızla daha önceki dönemde de çalıştık. Yıllar öncesinde kıyasladığımız gibi Rifat Başkanla gerçekten çok büyük işler yaptılar. TOBB camiasının varlığı gerçekten işadamları tarafından hissedildi. Ciddi yardımlar gördük. İnşallah bu dönemde Başkanla beraber hareket edeceğiz. İnşallah tekrar onu başımızda görüp ülkemizin kalkınması için hedeflere ulaşabilmesi için onun başkanlığında devam edeceğiz şeklinde konuştu.

İslahiye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Türkmen de TOBB Başkanımız gerçekten ülkenin lokomotifi. Hükümetin mutfağı olarak çalıştığı için tekrar kendisine desteğe geldik. Onu tekrar başkan olarak görmek istiyoruz dedi.