AY YILDIZ OKULLARI NİZİP TE EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR

AY YILDIZ OKULLARI NİZİP TE EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR

Gaziantep, Kahramanmaraş, Kırklareli, Konya ve Aydında 10 yıldır özel eğitim hizmeti veren Ay Yıldız Okulları yeni eğitim öğretim yılında Nizip ilçesinde de ilk ve ortaokullarını açarak özel eğitim konusunda eğitim alanına katkı sundu.

 

Konuyla ilgili bilgi veren Ay Yıldız Okulları Kurucusu Hüseyin Aslan, yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle devam etti.

 


Kendi memleketimiz olan Nizip ilçesine bir eğitim kurumu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz, okulumuz ilçede yeni olmasına rağmen ilçe sakinlerimiz bizlere büyük bir ilgi gösterdiler zaten vatandaşlarımız zamanla kaliteli bir eğitim hizmetini göreceklerdir bizler Nizipin yıldızı olmaya ve Nizipin yıldızlarını yetiştirmeye gayret edeceğiz. Bu nedenle kurumumuzu daha çok tanıtabilmek ve daha çok kişiye ulaşabilmek adına aylık 500 lira taksitle yemek, kıyafet, kitap ve servis ile hafta sonu programları dahil kayıt alıyoruz bu fırsatı Niziplilerin kaçırmamasını diliyorum dedi.