YERLİ TRAKTÖR ERKUNT ÇİFTÇİNİN GÖZDESİ OLDU

YERLİ TRAKTÖR ERKUNT ÇİFTÇİNİN GÖZDESİ OLDU

YERLİ TRAKTÖR ERKUNT ÇİFTÇİNİN GÖZDESİ OLDU

Türkiye'nin yerli markası, Erkunt Traktör Bayisi Alpaslan Ticaret 1 yıl içerisinde 1000 adetin üzerinde sıfır ve ikinci el traktör satarak Türkiye genelinde traktör satışında bu yılda sektöre damgasını vurdu.

Erkunt traktör Bayisi Alpaslan Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mesut Alpaslan, başarının sırrını 1973 yılında temellerini atan dedemize ve babamıza borculuyuz doğru marka doğru satıcı başarıyı kaçılmaz hale getirir dedi. 

Türkiye'nin ilk yerli tasarıma sahip traktör markası Erkunt traktör bayisi olan Alpaslan Ticaret yeni bir rekora imza attı. Gaziantep, Kilis, ve Şanlıurfa olmak üzere 3 ilde bayiliği bulunan 6 adet şubeye sahip olan Erkunt traktör Bayisi Alpaslan Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mesut Alpaslan, yöre çiftçisinin bizim için önemi büyük" diye konuştu. Alpaslan, 5 yıldır satış birinciliğimizi sürdürüyoruz bu yıl 6’ncı satış birinciliğimizi alarak gelenegi bozmadan yolumuza devam ediyor olacağız dedi. 

Alpaslan, yeni rekorunuda kırarak bölgemizde firmalar arasında büyük bir ivme yakalayacaklarını söyledi.  Alpaslan, 50 kişiden oluşan ekibimiz ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 3 ilde 3 yedek parça satışı yapan noktalarımız var ve 3 ilde 20’ye yakın yetkili servis ağımız var 3 yıl garanti veren tek yerli markası olduklarını’da belirterek üstün tasarıma sahip Türk çiftçisi için tasarlanmış traktörler satmaktayız dedi.