Oda Başkanlarından Belediye Başkanı Sarı’ya teşekkür 

Oda Başkanlarından Belediye Başkanı Sarı’ya teşekkür 

Oda Başkanlarından Belediye Başkanı Sarı’ya teşekkür 


Nizip Sanayi Sitesi’nde bulunan oda başkanları Nizip Belediyesi’nin Sanayi Sitesi içerisinde başlatmış olduğu asfalt ve temizlik seferberliğinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve ekibine teşekkür ettiler. 
Yapılan hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Nizip Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müslüm Aslan, Belediye Başkanımıza sanayi sitesi içerisinde oluşan eksiklerimizi ve yapılması gereken çalışmaları anlattık kendisi de sağ olsun ne istediysek yaptı asfalt dedik asfalt yaptı temizlik dedik her yeri temizlediler bu sebeple Başkanımız Mehmet Sarı ve ekibine teşekkür ediyorum dedi. 
Nizip Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Hüseyin Kök ise, Nizip Belediyesi daha temiz bir sanayi için sanayi sitesi içerisinde adeta bir temizlik seferberliği ile asfalt çalışması başlattı temizlenmeyen yer asfalt görmeyen bir alan kalmadı bu hizmetlerinden dolayı Başkanımız Mehmet Sarı ve tüm ekibine teşekkür ediyorum şeklinde konuştu. 
Nizip Marangozular ve Mobilyacılar Oda Başkanı Nedim Çalışkan ise, Nizip Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri yerinde buluyor ve esnafım adına Başkanımız Mehmet Sarı ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetler esnafımız daha temiz bir ortamda daha güzel işler yapsın diye oluyor bundan dolayı memnunuz minnettarız dedi.