Nizipte İstişare Toplantısı

Nizipte İstişare Toplantısı

AK Parti Gaziantep Milletvekillerinin katılımıyla Nizip Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda istişare toplantısı düzenlendi. Mahalle Muhtarları sivil toplum kuruluşu başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen toplantıda önce Nizip için yapılanlar anlatıldı daha sonra ise muhtarlardan mahalleleriyle ilgili sorunları dinlenerek yapılması gerekenler konusunda not alındı.

 

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Ben her zaman söylüyorum Allah Fatma Şahin Başkanımızı başımızdan eksik etmesin çünkü o bizim her eksiğimizi tamamlayarak tüm ihtiyaçlarımıza anında karşılık veriyor sadece ilçenin değil tüm köylerinde isteklerini yerine getiriyor bu nedenle ilçemiz ve tüm mahalleleri Büyükşehir Belediyesinin büyük katkılarıyla daha güzel bir hal alıyor böylelikle yapılan tüm hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e ilçem adına teşekkür eder hizmetlerinin de devamını dilerim şeklinde konuştu.

 

AK Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ise, istişare toplantısına katılan ve Niziplilerin sorunlarını dinlemek için ilçeye gelen Milletvekilleri ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci’ye teşekkür etti.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ da, Büyükşehir yasası kapsamında Nizip ilçesine çok satıda hizmetin getirildiğini ve getirilmeye de devam edeceğini belirterek Nizip ilçesine bugüne kadar yapılan hizmetleri slayt eşliğinde anlattı.

 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci Nizip ilçesi daima bizlerin yani milli iradenin yanında yer almıştır bu nedenle bu ilçeye ne kadar hizmet yapılsa azdır yapılan hizmetleri gördük gerçekten çok büyük hizmetler yapılmış burada ben bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan’a teşekkür ederim dedi.

 

Toplantıda söz alarak birer teşekkür konuşması yapan Milletvekilleri Ahmet Uzer, Abdulkadir Yükse ve Nejat Koçer ise, yapılan ziyaretin Nizip ilçesinin bir eksiğinin olup olmadığını yerinde görmek ve olan isteklerini de not alarak yapılması konusunda gerekeni yapmak olduğuna vurgu yaptılar.