NİZİP TİCARET BORSASI’NDAN YENİ ATANAN KURUM AMİRLERİNE ZİYARET

NİZİP TİCARET BORSASI’NDAN YENİ ATANAN KURUM AMİRLERİNE ZİYARET

NİZİP TİCARET BORSASI’NDAN YENİ ATANAN KURUM AMİRLERİNE ZİYARET

Nizip Ticaret Borsası Nizip’e yeni atanan kurum amirlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin ve beraberindeki Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri ile birlikte Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Erhan Birol, Nizip İlçe Emniyet Müdürü Dursun Terzi, Nizip İlçe Tarım ve Orman Müdürü Sedat Ekinci, Nizip Müftüsü Selahattin Özçelik ve Nizip Bakkallar Odası Başkanı Mustafa Canpolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Görevlerine yeni atanan kurum amirlerine başarılar dileyen Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, “Yeni kurum amirlerimiz ile birlikte Devletimizin birlik ve bütünlüğü için faydalı işler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.
Kurumlara her konuda destek olduklarını belirten Başkan İbrahim Sarı sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Kamu kurum ve kuruluşlarıyla her zaman işbirliği içerisinde çalışılarak başarılı çalışmalara imza attık. Biz geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bizi ilgilendiren veya ilgilendirmeyen her konuda işbirliği içerisinde çalışmaya hazırız. Ortak akılla hareket etmek hem ilçemizin dolayısıyla ülkemizin faydasına olacaktır.” şeklinde konuştu.

Ziyaretden duydukları memnuniyeti ifade eden Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Erhan Birol, Nizip İlçe Emniyet Müdürü Dursun Terzi, Nizip İlçe Tarım ve Orman Müdürü Sedat Ekinci, Nizip Müftüsü Selahattin Özçelik ve Nizip Bakkallar Odası Başkanı Mustafa Canpolat Nizip Ticaret Borsası Başkanlarına ve Meclis Üyelerine yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek Nizip Ticaret Borsası ile her zaman işbirliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını belirttiler.
Gerçekleşen ziyaretlere, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Polat,  Meclis Başkan Yardımcısı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Harun Aslan, Meclis Üyesi Davut Akın, Meclis Üyesi Reşat Oktay, Meclis Üyesi Kemal Çetinkaya, Meclis Üyesi Coşkun Güngördü ve NTB Genel Sekreteri M. Eray Ölçal’da katıldı.