NİZİP TİCARET BORSASI TOBB 79. GENEL KURULUNA KATILDI

NİZİP TİCARET BORSASI TOBB 79. GENEL KURULUNA KATILDI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başk NİZİP TİCARET BORSASI TOBB 79. GENEL KURULUNA KATILDI anı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz ve Genel Sekreter M. Eray Ölçal Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurulu’na katılım sağladı.

Kuruluşunun 71. Yılını kutlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurulu 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10:00’da TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında, tüm Oda ve Borsaların iştirakleriyle TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleşti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 79. Genel Kurulunun ikinci gününde açılış konuşmaları, İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan genel kurul, Oda ve Borsa delegelerinin oy kullanması, bütçe tasarısının görüşülmesi, TOBB komisyonlarının ve Birlik Başkanının seçimi ile devam etti.
Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oybirliği ile Başkanlığa yeniden seçildi.
Açıklamada görüşlerine yer veren Hisarcıklıoğlu, güçlü Türkiye ve güçlü ekonomi için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Şahsıma gösterilen güven ve teveccüh için teşekkür ederim” dedi.