Nizip Spor Tesisinde İnceleme

Nizip Spor Tesisinde İnceleme

Nizip Spor Tesisinde İnceleme

2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında futbolcuların daha sağlıklı koşullarda barınmasını sağlamak için Nizipspor tesislerinde bir dizi bakım onarım çalışmaları öncesi Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, tesislerde incelemede bulundu. 

Tesisin eksiklikleri ve yapılması gerekenler hususunda bilgi aktaran Nizip Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Yılmaz, yeni sezon öncesi hazırlıklarımıza büyük destek olan Sayın Kaymakamımıza ve Sayın  Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim. Her zaman olduğu gibi her sıkıntımız da yanımızda olduklarını bugün bizlerle olarak bir defa daha göstermişlerdir. Yapmış oldukları hizmet ve çalışmalardan dolayı şahsım başta olmak üzere tüm yönetimim ve Nizipspor taraftarları adına teşekkür ederim " dedi. 

Belediye Başkanı Mehmet Sarı, sezon öncesi stadın hazırlıkları ve tahsisi şimdide tesisin eksikliklerini tamamlayarak Nizip Spor'un hizmetine sunduk dedi. Kaymakam Şahin, kulüp başkanımız ile  birlikte yapmış olduğumuz istişareler ile elimizden geleni her zaman yapıyoruz. İnşallah onlarda başarılı olarak bizleri gururlandıracaklardır dedi.