Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar NTO Meclis Toplantısına Katıldı

Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar NTO Meclis Toplantısına Katıldı

Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar NTO Meclis Toplantısına Katıldı

Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar Nizip Ticaret Odası'nın (NTO) meclis toplantısına katıldı.
NTO yönetim kurulu ve meclis üyelerini ziyaret eden Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar Nizip Ticaret Odası haziran ayı meclis toplantısına da katılarak NTO üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, “Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı meclis toplantımızda ağırlamaktayız. Kendileri ile ilçemizin ticareti, üyelerimizin sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağız. Meclis toplantımıza katılımından dolayı için şahsım ve NTO Meclisi adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı meclis toplantısında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO yönetim kurulunun yapmış olduğu çalışmalar ve faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi.
Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün çalışmalarına değinen NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt, Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün hizmete girmesi için çalışmaların sonuna gelindiğini belirterek emeği geçen tüm kurum, kuruluş ve NTO üyelerine teşekkür etti.
Nizip’in gelişmesi için her türlü konuda söz sahibi olan güzide bir toplulukla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar şunları ifade etti: “Nizip’te göreve başlamazdan önce bu kadar Nizip’te bu kadar güzel bir potansiyelin olacağını düşünmemiştim. Ancak göreve başladıktan sonra gördük ki Nizip sanayisi, ticareti ve ekonomisi ile çok güzel bu durumda. Nizip’in geleceğinin çok aydınlık ve parlak olduğunu düşünmekteyim. Nizip’in sanayisinin büyümesi sosyal gelişimi ve huzuru da getirecektir. Bizler sanayici ve işadamlarımızın yanınızdayız ve sizlere her zaman destek vermeye hazırız. Bugün beni meclis toplantınızda ağırladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Soruların cevaplanması ile son bulan toplantıya NTO meclis, yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri de katıldı.