Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan görevi devraldı

Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan görevi devraldı
Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan görevi devraldı
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'den Nizip Belediye Başkanı seçilen Ali Doğan, ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.
Adliye Sarayı'nda İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ömer Güven’den mazbatasını alan Doğan, yapılan seçimde kendisine oy veren vermeyen tüm Niziplilere teşekkür etti.
Mazbatasını aldıktan sonra Belediye binasına geçen Doğan, mevcut Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’dan görevi devir aldı.
Belediye Başkanı Doğan’a görevinde başarılar dileyen Mehmet Sarı, 20 yıllık süreçte Nizip’e güzel hizmetlerde bulunduklarını söyledi.
Önemli olan baki kubbede hoş bir sada bırakmak olduğunu ifade eden Sarı, ‘’Nizip hizmetin en güzeline ve en iyisine layık bir yer bu hizmetlerle ilgili temel alt yapılar gerçekleştirdik bundan sonrası yeni belediye başkanımız ve ekibinin üst yapısını tamamlayarak hayata geçirmesidir. Belediye olarak güzel bir ekip ile çalıştık bundan sonrasında da yine aynı şekilde çalışılacağına ve Nizip’e hizmet edileceğine inanıyor bu duygu ve düşüncelerle Belediye Başkanımız Ali Doğan’a ve tüm meclis üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum’’ dedi.
Hizmetlerinden dolayı Başkan Sarı’ya teşekkür eden Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan ise, partili, partisiz herkese eşit mesafede yaklaşacak ve Nizip’e en güzel hizmetleri yapacaklarını belirtti.
Nizip Belediyesi’ni manevra kabiliyeti yüksek ve borçsuz bir belediye olarak devir aldıklarını söyleyen Doğan şunları kaydetti.
‘’Hiç kimseye ayrımcılık yapmadan ve herkese eşit mesafede olacağımıza ve bunun yanında bugün devir aldığımız Nizip Belediyesi’nde çalışan görev yapan hiçbir memurumuzun ve hiçbir işçi kardeşimizin işine ve hayatına dokunulmayacağına buradan söz veriyorum. Artık seçim bitmiştir. Artık hizmet etme ve gönüllere dokunma zamanı bir kez daha tüm Nizip halkına teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu