Muhalefet partilerinin Nizip ilçe başkanları kahvaltıda buluştu

Muhalefet partilerinin Nizip ilçe başkanları kahvaltıda buluştu

Muhalefet partilerinin Nizip ilçe başkanları kahvaltıda buluştu

Gelecek, DEVA, Demokrat, ve Saadet Partisi'nin Nizip ilçe başkanları kahvaltıda bir araya geldi. CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları mazeret bildirerek katılmadı.

Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Mehmet Danaoğlu’nun davetiyle Cezvee Cafe’de yapılan kahvaltı programına Deva Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Demokrat Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa İnal ve Saadet Partisi Nizip İlçe Başkanı Müslüm Bulanık bir araya geldi. İlçe  başkanları genel siyasi değerlendirme ve Nizip’le ilgili konularda fikir alışverişinde bulundu.

Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Mehmet Danaoğlu. zor bir süreçten geçiyoruz, zor şartlarda vatandaşlarımız yaşamlarını idame ettiriyorlar. Herkes zor şartlarda geçimlerini sağlıyor. Bugünkü ekonomik koşullarda insanların yaşamlarını sürdürmesi çok zor. Bu olumsuz koşulları ortadan kaldırmak için ve bu gayret ile mücadele ediyoruz.”

Danaoğlu, muhalefet partileri ile birlik ve beraberlik içinde olduklarını, kontak kapatma ve eşekle Ankara gitme projelerinin olduğunu söyledi. Kahvaltı programına yerel ve ulusal ajans temsilcileri katıldı.