MHP Gaziantep teşkilatından Nizip Teşkilatına ziyaret

MHP Gaziantep teşkilatından Nizip Teşkilatına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik ve beraberindeki heyet Nizip'e giderek ziyarette bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Davut Karabacak ve teşkilatını ziyaret ederek teşkilatın çalışmalarını değerlendirdiler.
İl Başkanı Muzaffer Çelik'i MHP Nizip Teşkilatı önünde çok sayıda partili karşıladı. Miting havasında geçen ziyarette ilk konuşmyı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Davut Karabacak, yaptı. Karabacak konuşmasında bu kalabalık MHP'nin doğru yolda olduğunu gösteriyor. İşlerini ve güçlerini bırakarak akşam saatinde gelerek destek olan partililerimize teşekkür ediyorum dedi. Karabacak, MHP gün geçtikçe güçlendiği bu gücümüze güç katan tüm halkımıza sonsuz teşkkürlerimi sunuyorum ifadesini kullandı.
Parti üyelerinin sıcak yaklaşımından duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, Öncelikle tüm Nizip halkına teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra ve partim ve ben anlayışıyla hareket etmektedir. Bu çerçevede hiçbir sorumluluktan kaçmadık, kaçmayacağız. Canı gönülden çalışacaklarını ifade etti.