Kılıçdaroğlu'ndan Başkan Doğan'a ziyaret

Kılıçdaroğlu'ndan Başkan Doğan'a ziyaret
Kılıçdaroğlu'ndan Başkan Doğan'a ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) önceki dönem Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan'ı makamında ziyaret etti.
Özel bir ziyaret için Gaziantep'e gelen Kılıçdaroğlu, Nizip'e sürpriz ziyarette bulundu.Belediye Başkanı Ali Doğan'ı özel olarak ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, “Ali Başkan, benim çok sevdiğim ve değer verdiğim belediye başkanları arasında yer alıyor. Kendisinin Karkamış ilçesi için nasıl gayret edip çalıştığını biliyorum. Şimdi hizmet edeceği yer Nizip ilçesi. Buraya da en güzel şekilde hizmet edeceğinden şüphem yoktur. Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum.” dedi.
Kılıçdaroğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Doğan ise, “Sayın Genel Başkanımızın ziyareti bizleri onurlandırdı. Kendisi partimiz için her zaman bir değer olarak kalacaktır. Genel Başkanımızın bizdeki yeri ve önemi her zaman özeldir. Kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.
Karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyaret, Başkan Ali Doğan’ın Zeugma silüetli tablo ve sabun, zahter, zeytinyağı gibi yöresel ürünlerden oluşan hediye takdimi ile son buldu.