KAYBOLAN OĞLUNU ARIYOR

KAYBOLAN OĞLUNU ARIYOR

http://www.youtube.com/embed/9HVIfaMuopw Gaziantep’in Nizip ilçesindeki Belkıs Mahallesi’nde ikamet eden Anne Selvi Öztürk, 12 gün önce kaybolan oğlunun bulunması için yardım istiyor.

 

Gaziantep Sevgi Evi’ne yerleştirdiği ve oradan kaçarak kayıplara karışan 15 yaşındaki oğlu Hakan Öztürk’ün fotoğrafını eline alan ve içinde bulunduğu durumdan kurtulmak isteyen anne Selvi Öztürk’ün tek isteği kaybolan oğluna yeniden kavuşmak ve bir daha ondan ayrılmamak.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Anne Öztürk, durumlarının iyi olmadığı gerekçesiyle 1 ay önce oğlu Hakan Öztürk’ü Gaziantep’teki sevgi evine bıraktığını ve bundan 12 gün öncede oradan kaçıp bir daha dönmediğini söyledi.

 

Kaybolan oğlunun bulunması için gerek Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü gerekse İlçe Jandarma Komutanlığı’na başvurduğunu ifade eden Öztürk, ‘’Oğlumuzu almış olduğumuz kararla Gaziantep Sevgi Evi’ne verdik ancak 12 gün önce bize oğlumuzun bulunduğu yerden kaçtığı haberi geldi yani o gün bugündür ondan haber alamıyoruz. Bundan öncede evden kaçtı ama en fazla bir gün sonra yine gelirdi bu defa gelmedi. Benim buradan yetkililerden isteğim kaybolan oğlumun yaşayıp yaşamadığını öğrenmek ve onu en kısa zamanda bulup bizlere getirmelerini istiyorum. Vatandaşlarımızda eğer görür yada nerde olduğunu biliyorlarsa onlarda polise haber etsinler’’ şeklinde konuşarak yardım istedi.