KARKAMIŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANI İDRİS BOZKURTA TAM DESTEK

KARKAMIŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANI İDRİS BOZKURTA TAM DESTEK

http://www.youtube.com/embed/Xs552wLIczA Karkamış İlçesi’nde 8 Şubat 2015 Pazar günü yapılacak olan Karkamış İlçe Ziraat Odası seçimleri nedeniyle Oda Başkanı ve Başkan adayı İdris Bozkurt tarafından Karkamış ilçeye bağlı Savaş eski adıyla Küçük şemik Mahallesi’nde bir yemek verildi.

 

Karkamış Ziraat Odası delegeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve Bozkurt ailesi fertleri ile birlikte yaklaşık bin kişi katıldığı yemek öncesi on tane kurban kesildi.

 

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği yemekte bir konuşma yapan Karkamış Ziraat Odası Başkanı ve Başkan adayı İdris Bozkurt;  “8 Şubat 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerin şimdiden İlçemiz ve Ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diyerek desteklerinden dolayı delegelere teşekkür etti. İdris Bozkurt konuşmasında; “Göreve geldiğimde 36 bin liraya arsa alarak, Karkamış İlçe Ziraat Odası’na kazandırdım. Şimdi ise bu arsaya Ziraat Odası Başkanlığı Binası için hazırlık yapılıyor. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğim” şeklinde konuştu. 

 

8 Şubat 2015 Pazar günü yapılacak olan Karkamış İlçe Ziraat Odası seçimlerinde Oda Başkanı ve Başkan adayı İdris Bozkurt’un yeniden Başkan olacağına kesin gözle bakılırken, hoş sohbet ortamında geçen yemekte delegeler de gösterisinde bulunarak, Karkamış İlçe Ziraat Odası Başkanı ve Başkan adayı İdris Bozkurt’a destek vereceklerini söylediler.