İYİ Parti Meclis Üyeleri AK Parti'ye geçtiler

İYİ Parti Meclis Üyeleri AK Parti'ye geçtiler
İYİ Parti Meclis Üyeleri AK Parti'ye geçtiler
İYİ Parti'den istifa eden Nizip Belediyesi Meclis üyeleri Müslüm Alkurt, Abdullah Eroğlu ve Hüseyin Ateş düzenlenen programla AK Parti'ye katıldılar.
Zafer coşkusunun yaşandığı ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde gerçekleşen programda kalabalığı selamlayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, önceki dönem Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan Nizip’in Türkiye Yüzyılı’na hazır olduğunu ifade ederek AK Parti’ye katılım sağlayan meclis üyelerine teşekkür ettiler.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Teymur ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, Nizip’in destan yazmaya hazır olduğuna bir kez daha şahit olduklarını belirttiler.
Önceki dönem Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ise, 14 Mayıs’ta yeni bir zafer yazmaya hazır olduklarını söyledi. Kendi ayakları üzerinde duran bir Türkiye’yi gören bazılarının rahatsız olduğunu ifade eden Gül, ‘’Birileri, Türkiye kendi arabasını yapmasın, savaş uçağını yapmasın, savaş gemisini yapmasın, Türkiye sadede batının önünde emir komutaya dursun istiyorlar ama biz buna izin vermeyeceğiz. Eski Türkiye yok artık yeni Türkiye var, yeni Türkiye’de başkalarının dediği değil, Gaziantep’in, Nizip’in, milletimizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği oluyor. Şimdi baktığımızda Cumhurbaşkanımıza ve davamıza olan destekler çığ gibi büyüyor bunun bir örneğini bugün Nizip’te bir kez daha gördük 3 meclis üyemiz İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’mize katılım sağladılar. Teşekkür ediyorum bizim kapımız ülke, millet ve daha güçlü Türkiye diyen herkese açık AK Parti milletin kendisidir’’ dedi.
Program, meclis üyelerine rozetlerinin takılması ile son buldu.