HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÇEKERDEN İFTAR YEMEĞİ

HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÇEKERDEN İFTAR YEMEĞİ

http://www.youtube.com/embed/piAOS-Kz_AM Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi ve Hayırsever işadamı Hacı Seyit Çeker tarafından Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri,meclis üyeleri,disiplin kurulu üyeleri ve personellerine bir iftar yemeği verildi.

Nezzet Cafe ve Restaurant’ta verilen iftar yemeğine Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat,Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu,İşadamı Bilal Çeker,NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan ve davetliler katıldılar.

İş adamı Hacı Seyit Çeker tarafından verilen iftar yemeğine katılarak İlçede bu tür faliyetlerin yapılmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt; “Ramazan ayı bereketi  tüm hızıyla devam ediyor. Bugün de değerli hayırsever iş adamı Hacı Seyit Çeker’in vermiş olduğu iftar yemeğinde üyelerimizle bir araya geldik. Ramazan ayının sevincini, paylaşma duygusunu bizlere tattırdığı için iş adamı ve büyüğümüz Hacı Seyit Çeker’e teşekkür ediyorum. İlçemiz güzel geleneklerle, göreneklerle, güzel ahlakla anılması gerekiyor” diye konuştu.