Hayırsever Aykanat'tan Nizip'e 22 Derslikli Okul

Hayırsever Aykanat'tan Nizip'e 22 Derslikli Okul

Hayırsever Aykanat'tan Nizip'e 22 Derslikli Okul
 
Gaziantep Valiliği koordinasyonunda yeni başlatılan, “Cumhuriyetin 100.Yılında 100 Hayırsever” Kampanyası kapsamında Hayırsever Feridun Oral Aykanat tarafından Valilik Konferans Salonu’nda dördüncü kez okul protokol desteği geldi.

Hayırsever Feridun Oral Aykanat tarafından, Nizip İlçesi Akçakent Mahallesine 22 derslikli İlkokul ve Ortaokul yapımı için protokol imza töreni düzenlendi.

Video Konferans yöntemiyle düzenlenen törene Vali Davut Gül’ün yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Metin Kılıçparlar ve Hayırsever Feridun Oral Aykanat katıldı.

Vali Davut Gül katıldığı video konferansta Hayırsever Feridun Oral Aykanat’a hitaben şunları kaydetti: “Allah siz hayırseverlerimizden razı olsun. Hayır hasenat konusunda gerçekten olağanüstü bir gayretiniz var. Gaziantep'e ve Nizip’e her açıdan katkı sunmak istiyorsunuz. Bizler sizlere çok müteşekkiriz. İnşallah geldiğinizde uygun zamanda okulları da ziyaret ederek açılışını yapmış oluruz.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kılıçparlar ise hayırsever Aykanat’a çok teşekkür ederek Feridun beyle protokolünü imzaladığımız bu dördüncü okulumuz. 22 derslikli bir ortaokul ile bize katkı sağlıyorlar ifadesini kullandı.

Hayırsever Feridun Oral Aykanat ise, Sizlerin desteği ve yardımı olmasa böyle işlere imza atmak mümkün olmazdı. Bu benim için değil tüm hayırseverler için geçerli. Böyle bir imkana sahip olduğum için memleketime ve devletime hizmet etmek beni çok mutlu ediyor. İnşallah daha da güzel şeyler yaparız diye umuyorum diyerek sözlerine son verdi.

Yapılan Video konferans sonunda protokol imzalandı.