GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN NİZİP TİCARET BORSASINA ZİYARET

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN NİZİP TİCARET BORSASINA ZİYARET

http://www.youtube.com/embed/0ln77Vmcj7E Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu, Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti.

 

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı; “TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu’nun genç girişimci potansiyelinin geliştirilmesine ve girişimcilik kültürünün gençler arasında yaygınlaşmasına öncülük ettiğini belirterek Yeni Yönetimi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

 

Yeni dönemde yapılacak çalışmalardan bahseden İbrahim Yetkinşekerci ise üyelerinin gelişimini sağlamak için çeşitli eğitim programları düzenleyeceklerini, ayrıca üniversiteler ile birlikte öğrenci ve genç girişimcilere yönelik proje yarışmaları yapacaklarını söyledi.

 

Ziyarete Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Meclis üyesi Harun Aslan, Meclis üyesi Kemal Çetinkaya, Genel Sekreter V. Eray Ölçal ve Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli katıldı.