FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

http://www.youtube.com/embed/tK2IPYpVGq0 Nizip İlçe Kaymakamlığı öncülüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Zeugma Spor Şenlikleri Futbol Turnuvası’nın bu yıl 5. düzenlenecek.

 

Geçen yıl yaşanan Maden Ocağı kazası dolayısıyla Futbol Turnuvası’nın yapılmadığını vurgulayan Nizip Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk Yakar,

Nizip Kaymakamlığı öncülüğünde başlatılan ve müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Zeugma Spor Şenlikleri Futbol Turnuvası bu yıl 5. düzenlenecek” dedi.

 

Ömer Faruk Yakar konuşmasında; “İlçemizdeki Resmi kurumlar, Oda ve Derneklerin katılımıyla ve spor aktivitelerin arttırılması kapsamında düzenlenecek olan Futbol Turnuvası’nın İlçe Kaymakamımız Harun Sarıfakıoğulları’nın da bizzat istek ve desteği ile daha kapsamlı olmasını planlıyoruz.

 

Sporun dostluk, kardeşlik, ve centilmenlik sınırları içerisinde yapılmasını hedeflemekteyiz” diye konuşan Nizip Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk Yakar, Futbol Turnuvası’na katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.