FATMA ŞAHİNDEN NİZİPE ZİYARET

FATMA ŞAHİNDEN NİZİPE ZİYARET

http://www.youtube.com/embed/TPqIACwcfoc Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve partililerle birlikte, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye yaptırılacak olan, semt sahası, Çamlık mesire alanı, ve Kültür Merkezi’nin yerlerini inceledi. İncelemelerin ardından şehir merkezine geçen Şahin ve Beraberindekiler burada da esnaf ve parklardaki vatandaşları ziyaret ederek karanfil dağıttı.

 

Yapılan ziyaretlerin sonunda AK Parti Nizip Kadın Kolları Başkanlığı’nı da ziyaret eden Şahin burada yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bu yana Gaziantep’in imarıyla uğraştıklarını ve bunun yanında ise, konut yapımı, yeşil alanların çoğaltılması, trafik ve ulaşım sorununu çözümü içinde her gün çalıştıklarını anlatarak sözlerine şöyle devam etti.

 

Bizler Sosyal belediyecilik ve dezavantajlı gruplar olarak yetim, yaşlı, engelli ve herkese dokunmamız ve daha çok çalışmak gerekiyor. Bir taraftan kültürel belediyecilik, kültür bizim kimliğimiz, geçmişimiz ve bizim istikametimiz bu nedenle gençlerimizi çocuklarımızı daha iyi bir Gaziantep’e hazırlamamız lazım. Yani öyle ağır ki yükümüz öyle çok ki işimiz arkamızda halkımız ve bizi seven insanlar olmasa, şehit analarının, gazilerin ve anların hayır duası olmasa yaptığımız bu hizmetleri başarmamız hiçbir şekilde mümkün değildir. Şimdi benim için özel olan Nizip ilçesi herhangi bir ilçe değil, Milletvekilleri Mehmet Sarı ve Ali Şahin’in destekleri ile devlet yatırımının en fazla geldiği ilçedir. Tabi ki bu yapılanlar kendiliğinden olmadı büyük emek ve yoğun gayretlerle oldu ama Nizip’te her seçimde bize en fazla desteği verdi el eli yıkar elde döner yüzü yıkar bu ilçe bizi hiç mahcup etmedi ve bizi yarı yolda bırakmadı diyerek desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.