Deva Partisi'nden Nizip Çıkarması

Deva Partisi'nden Nizip Çıkarması
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep il ve Nizip ilçe teşkilatı ilk ziyareti Nizip Ticaret Borsasına gerçekleştirdi.
Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Gaziantep İl ve Nizip İlçe teşkilatı üyelerinin de bulunduğu heyeti NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Ahmet Polat ve NTB Yönetimi karşıladı.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Nizip Ticaret Borsasının yürütmüş olduğu faaliyetler ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.
Nizip Ticaret Borsasına ev sahipliği için teşekkür eden DEVA Partisi İl Başkanı Ertuğrul Kaya ise Yeni dönemde başarılar dileyerek Nizip Ticaret Borsası seçimlerinin şehrimize hayırlı olması dileklerini iletti.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep il ve Nizip ilçe teşkilatı ikinci ziyareti Nizip Ticaret Odası’na gerçekleştirdi.
Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Deva Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Gaziantep İl ve Nizip İlçe teşkilatı üyelerinin de bulunduğu heyeti, NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt karşıladı.
NTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde ileten DEVA Partisi İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Nizip Ticaret Odası seçimlerinin Nizip’e hayırlı olması temennisinde bulundu.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise NTO üyelerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirerek, sorunların çözüm bulması amacıyla Deva Partisi il ve ilçe yöneticilerinden destek vermelerini talep etti.
Son ziyaret ise Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Kılıçparlsr yapıldı. Ziyarete Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Deva Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Gaziantep İl ve Nizip İlçe teşkilatı üyeleri katıldı.