DEVA PARTİSİ NİZİP’TE MAHALLE TEMSİLCİLERİNE YETKİ BELGESİ VERDİ

DEVA PARTİSİ NİZİP’TE MAHALLE TEMSİLCİLERİNE YETKİ BELGESİ VERDİ

DEVA Partisi Nizip ilçe teşkilatında Nizip’e bağlı mahalleler için mahalle temsilcileri belirlenerek yetki belgeleri verildi.

Nizip ilçe başkanlığında gerçekleşen programa İl Başkanı Ertuğrul Kaya, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Başkan Yardımcısı Bekir Şen, İlçe teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Bir konuşma yapan İl Başkanı Ertuğrul Kaya, : “Partimize mahalle temsilcisi olarak katılan tüm arkadaşlarımızla yeni bir güç, yeni bir dinamizm ile yola devam ediyoruz. Hiçbir engel tanımıyoruz. Engeller sadece zihinlerdedir diyoruz. Dolayısıyla partimizin de tüzüğünde yer aldığı üzere bütün kademelerde hiçbir engel tanımayan arkadaşlarımızla Nizip’e DEVA olmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki onların çalışmaları bizlere güç katacaktır. Onlar temsilcisi oldukları mahallelerin sorunlarını ilçemize, ilçemizde bizlere aktaracaktır. Böylelikle de hep birlikte şehrimize DEVA olmaya çalışacağız. Siyaset özünde bir ekip işidir. Başarılı olmanın yolu da doğru bir teşkilatlanmadan geçer. Bizler de Gaziantep’te her geçen gün teşkilatlanmamızı tamamlıyor ve hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. ” dedi.

İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Nizip ilçesi ilimiz açısından büyük önem arz eden bir ilçe olup, çocuk ve genç sayısı bakımından ilimizin en kalabalık ilçesidir.

İlçemizin dertlerini de biliyoruz, DEVA’sını da. Biz bu yüzden DEVA olmaya geldik. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz İlçemiz mahalle temsilcilerine yetki belgelerini verirken aslında onların omuzlarına büyük bir sorumluluk bırakıyoruz. Diyoruz ki; çalınmadık ve DEVA’nın anlatılmadığı tek bir kapı kalmayacak. Bugün burada yetki belgelerini alan tüm arkadaşlarımı yönetim kurulum adına tebrik ediyor, görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Siz katılım gösteren başta il başkanım olmak üzere tüm davetlilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ve son cümle olarak diyoruz ki; Nizip’in DEVA’sı hazır, Gaziantep’in DEVA’sı hazır” dedi.

Konuşmalar sonrasında yeni mahalle temsilcilerine yetki belgeleri İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar ve İl Teşkilatı yönetim kurulu tarafından takdim edildi