CHP Gençlik Kolları Üye Kayıt Standı Açıldı

CHP Gençlik Kolları Üye Kayıt Standı Açıldı

CHP Gençlik Kolları Üye Kayıt Standı Açıldı

​​​​​​​Cumhuriyet Halk Partisi Nizip İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Millet Bahçesinde üye kayıt standı açıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat, üye kayıt standını ziyaret ederek çalışmaları yerinde görerek vatandaşlar ile sohbet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat, yapmış olduğu açıklamada; "Türkiye genelinde "Bize Katılın" diyerek üye standlarımızı açmış bulunmaktayız. Her geçen gün zorluklar, sıkıntılar daha da artmakta, bu zorlukların, sıkıntıların karşısında insanımız yaşayamaz hale gelmiş durumdadır. Türkiye'de her bir bireyin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Biz gençler barış istiyoruz, adaletli, hakkın hukukun hakim olduğu, torpilin, kayırmanın olmadığı liyakatli bir Türkiye istiyoruz. Daha güzel bir Türkiye için, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı adaletli bir Türkiye için bize katılın. Artık görüyoruz değişim rüzgarları esiyor ve Türkiye değişime hazır. Bu değişim de biz gençler ile gerçekleşecek. Geleceğini kuracak olan biz gençler, gençliğimize güveniyor, geleceğe umutla yürüyoruz.

Tüm gençleri aramızda görmek istiyoruz. Bize Katılın." dedi.CHP Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat, yapmış olduğu açıklamada; "Gençlik Kolları Genel Merkezimizin “Bize Katılın” sloganıyla Türkiye genelinde eş zamanlı olarak başlattığı üye kampanyası kapsamında ilçemizde üye kayıt standımızı açtık. Görüyoruz ki ilimizde partimize katılım noktasında büyük bir ilgi var. Ülkemizin geçirmiş olduğu sıkıntıları hep birlikte çözeceğiz.
CHP varsa,çözüm var, geliyor gelmekte olan." dedi.