Cankesen, basın mensuplarıyla buluştu

Cankesen, basın mensuplarıyla buluştu
Cankesen, basın mensuplarıyla buluştu
AK Parti Nizip İlçe Başkanlığına atanan Muharrem Cankesen, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
İlçe Başkanlığı Binasında düzenlediği toplantıda konuşan Cankesen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in atamaları ile göreve başladığını söyledi.
Cankesen, önceki dönem İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.
Devir aldığı görevi en iyi şekilde yürüteceğini ifade eden Cankesen, şunları kaydetti.
‘’Çok büyük bir aile olan AK Parti’nin bir üyesi bir mensubu olmaktan hep gurur duymuşumdur. Bu sebeple gurur kaynağım olan partimin ilçe başkanlığı görevi de benim için çok önemli bir görevdir. Böylelikle bana tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümle çalışacağım. Bilindiği üzere partimiz Nizip’te bütün seçimleri hep başarı ile sonuçlandırmış ve her daim oy oranını yükseltmiştir bizlerde bu başarı çıtasını daha yükseklere taşımak ve var olan gücümüze güç katmak için gece gündüz demeden çalışarak daha güzel işler yapacağız. Tabi ki bu çalışmalarımız, hep elbirliğiyle gerçekleşecek ve sonunda kazanan Nizip, kazanan bu güzel ilçemizde yaşamını sürdüren vatandaşlarımız olacaktır’’ dedi.
Cankesen, desteklerinden dolayı AK Parti Grup Başkan vekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül’e, Milletvekili Ali Şahin ve partisinin Gaziantep Milletvekillerine, AK Parti İl Başkanı Murat Çetin’e, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya, önceki dönem Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan’a, önceki dönem İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan’a ve partinin tüm üyelerine teşekkür etti.