Başkan Akdoğan Tebrikleri Kabul Etti

Başkan Akdoğan Tebrikleri Kabul Etti

Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan seçim sürecinde kendisine desteklerini esirgemeyen kişilere teşekkür ederken, bundan sonra Nizip için el birliği ile çalışacaklarını kaydetti.

 

Nizip Belediyesi Nikâh ve Düğün Salonu’nda tebrikleri kabul eden Başkan Akdoğan, Nizip İlçe Halkı tarafından coşku ve sevgiyle karşılandı.

 

İlçe sakinlerinin Belediye Başkanlığı görevi için yeniden teveccüh gösterdiği Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan 5 yıl daha ilçeyi çok güzel günlerin beklediğini söyledi.

 

Kendisini tebrik etmeye gelen vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Akdoğan; “En iyi hakem Halktır, hepinize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.  Çalışmalarınız halkın takdirinde karşılığını buldu. Halk kararını bu şekilde verdi. Toplumda farklı düşünceler olacaktır, insanlar birbirlerini anlayabilmeliler, dinleyebilmeliler. Sonuç ne olursa olsun bir birimize saygı duracağız. Bu demokrasinin gereğidir. Kazanan ben değil yine halkımız oldu. Sizlerin bu belediyenin 10 yılında emeği var bundan sonraki 5 yılında da olacak” diyerek herkese teşekkür etti.

 

 

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sarı ve Ali Şahin ile birlikte tebrikleri kabul eden Başkan Akdoğan’a vatandaşlar ise sevgi gösterisinde bulunarak tebrik ettiler.