AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET SARI DAN BORSAMIZA ZİYARET

AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET SARI DAN BORSAMIZA ZİYARET

Nizip AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ve beraberindeki heyet, Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan heyeti, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı makamında ağırladı.

Ziyaret nedeniyle açıklamada bulunan Başkan İbrahim Sarı ; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın tensipleriyle, AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı olan kıymetli kardeşim Mehmet Sarıyı tebrik ederim. Mevlam çıktığı bu yolda mahçup etmesi,  Allah yar ve yardımcısı olsun. Milletimize hizmet etmek yolunda çalışmaya devam edeceğine inancım tamdır. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi geleceğe taşıyarak, hizmet sunmaya devam edecektir.diyerek Nizip AK Parti Belediye Başkanı Adayı Mehmet Sarı  ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Nizip AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ise ; Öncelikle Nizip Belediye Başkan adaylığını şahsımıza tevdi eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğana şükranlarımı arz ediyorum. Birlikte hizmet adına tevazu, samimiyet, gayret ile önce Millet önce Memleket kavramı ile çalışmalarımıza ışık tutmaya devam edeceğiz. Bizleri Borsamızda ağırlayarak onure eden ve desteklerini esirgemeyen değerli abim Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarıya ve Nizip Ticaret Borsası Meclisine şahsım ve birlikte yola çıktığımız dava arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.dedi.