Ak Parti Heyeti NTO Üyelerinin Taleplerini Dinledi

Ak Parti Heyeti NTO Üyelerinin Taleplerini Dinledi
Ak Parti Heyeti NTO Üyelerinin Taleplerini Dinledi
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ak Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan, Ak Parti Nizip İlçe Yönetimi Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ve Nizip Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Nizip’in Gaziantep’in en büyük ilçesi olduğunu dile getiren Meclis Başkanı Bekir Karabacak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nizip tarıma dayalı sanayisi ile üretim ve ihracatı ile öne çıkan bir ilçedir. Bu nedenle Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün kurulması için bizlere destek olan Gaziantep Milletvekilimiz Nejat Koçer’e şahsım ve meclisim adına çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.
Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile uzun süredir beraber çalıştıklarını ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt şunları ifade etti: “Nizip, ülkemizin büyümesinin üzerinde bir ivme kazanan gelişmiş ilçelerden birisidir. Bizlerde NTO olarak ilçenin gelişmesine ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için üyelerimizin sorunlarını milletvekillerimize bakanlıklarımıza ileterek çözüme kavuşturmanın çabası içerisindeyiz. Her günün başlangıcında ilk gün göreve geldiğimiz gibi heyecanımızı kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’e, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya, Ak Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan’a ve Ak Parti Nizip İlçe Yönetimi’ne ziyaretleri için şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Nizip’i her ziyaret ettiğinde NTO’yu da ziyaret ettiğini belirten Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nizip ziyaretlerimizde ticaret odamıza da gelerek iş dünyamızın sorunlarını ve çözüm önerilerini de dinleyip varsa yapabileceğimiz şeyleri istişare etmek istedim. İçinizden biri olarak Nizip’i çok yakından takip ediyorum. Özellikle ilçenin ekonomik durumu benim ilgi alanım olduğu için üzerime düşen görevleri özenle yürütüyorum. En son ziyaretimde gümrük müdürlüğünün kurulması ile ilgili bir talep olmuştu. O günden bu güne çaba ve gayret göstererek hızlıca Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün kurulmasına vesile olduk. Bu ve buna benzer talepler bizlerin hizmet etmesine vesile olmaktadır. Bizler lafla değil icraatla her zaman yanınızdayız. Ne zaman bana bir görev düşerse bir telefonla hizmet etmeye hazırım. Nizip Ticaret Odası’na yapmış olduğu bu güzel ev sahipliğinden dolayı değerli başkanlarıma ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.
Soruların cevaplanması ile son bulan ziyarete Sri Lanka Gaziantep Fahri Konsolosu Süleyman Çiçek, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri, NTO Meclis Üyeleri, Nizip Belediye Meclis Üyeleri ve parti üyeleri de katıldı.