AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜL NİZİPTE

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜL NİZİPTE

http://www.youtube.com/embed/s8alRU3T8PQ  

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Abdülhamit Gül, 7 Haziran seçimlerinin ardından partisinin Nizip’teki teşkilat üyeleriyle bir araya gelmek ve seçim sonuçlarına yönelik bir değerlendirme yapmak için Nizip’e geldi.

 

Nizip Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda organize edilen programda partilerle bir araya gelen Gül’ü burada AK Parti Nizip İlçe Başkanı Cuma Gündüz, Nizip Belediye Başkan vekili Hüseyin Özkaya Belediye Başkan yardımcısı Salih Uygur ve partiler karşıladı.

 

Seçim sonuçlarına yönelik konuşma yapan Gül, AK Parti’nin seçimde kendisine en yakın olan rakibine bile yüzde 16 fark attığını ve böylelikle bir zaferi daha halk desteğiyle kazandıklarını yapılan seçimin galibinin ise AK Parti olduğunu söyledi.

 

7 Haziran seçimlerinde farklı şeylerin olduğunu ve bununda birinci parti ile dördüncü parti arasında insanların tercihe zorlandıklarını ifade Gül sözlerine şöyle devam etti.

 

Seçimde oy kullanan bazı seçmenler ve hiç o partiye oy vermeyen insanlar AK Parti iktidardan gitsin diye o partiye oy verdiler yani biri oy verirken Türkiye daha iyi bir yere gelsin Türkiye’de istikrar sürsün diye oy vermedi bunun böyle olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Bunların tek bir derdi vardı ve tek bir meselesi vardı oda AK Parti iktidardan gitmesiydi. Bu nedenle ben buradan şunu ifade etmek istiyorum seçim sonuçları hiç kimseyi ümitsizliğe sevk etmesin çünkü AK Parti bu seçimin galibidir dedi.

 

Gül’ün Nizip ziyaretine  AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ ve partililer eşlik etti.