Ak Parti Gaziantep Milletvekillerinden Oda Ziyaretleri

Ak Parti Gaziantep Milletvekillerinden Oda Ziyaretleri

Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri, Mehmet Sarı, Ali Şahin, Halil Mazıcıoğlu ve Derya Bakbak Nizip Ticaret Odası  (NTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine ziyarette bulundular.

Milletvekilleri, Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt’tan  NTO’nun faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı. Yapılan ziyarette konuşan Milletvekili Halil Mazıcıoğlu ise, sizlerin bize destek vermenizle sorunları birlikte çözmemiz gerekmektedir. Olayların sorunların sahasında olan sizlersiniz Gaziantep genelindeki ticaret odalarımızla, borsalarımızla, sanayi odalarımızla ülkemizin 2023 yılı hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum dedi. Nizip ile ilgili yapılacak olan projelerin den bahseden Milletvekili Mehmet Sarı, bu projelerin gerçekleştiği takdirde ilçemizi sanayicilerimiz kazanacaktır. Biz Gaziantep’in yakınında olmayı bir avantaja çevirmek durumundayız. Bu konularda hem Ticaret Odamızla hem de diğer odalarımızdan proje bazında çalışmalar beklemekteyiz ve yapılacak olan projelere her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi. NTO Başkanı Mehmet Özyurt ise, Gaziantep milletvekillerim sizleri Nizip Ticaret Odası’nda ağırlamaktan şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. bugün bu anlamlı ziyaretiniz dolayısıyla sizlere Nizip ticaret odası olarak yaptığımız çalışmalardan ve Nizip’in sorunlarından bahsetmek istiyorum. İnşallah hep beraber sizlerle birlikte sorunlarımızı çözeceğimizi inandığını ifade ederek ziyaretlerinden dolayı AK Parti Gaziantep Milletvekillerinde teşekkür ederim dedi.

 

NTO’daki ziyaretlerini sonlandıran Milletvekilleri daha sonra Nizip Ticaret Borsası’na geçtiler. Burada Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve Meclis Başkanı Mahmut Şahin tarafından karşılanan milletvekilleri Borsa çalışmaları hakkında bilgi aldı. yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden NTB Başkanı İbrahim Sarı, Milletvekillerine teşekkür etti.