Ahmet Öksüz İnşaata Sporculardan Ziyaret

Ahmet Öksüz İnşaata Sporculardan Ziyaret

Ahmet Öksüz İnşaata Sporculardan Ziyaret

Nizip Gücü Spor Kulübü Başkanı Murat Kekçe, Antrenör Ayhan Öztürk ve Wushu Kung Fu sporcuları, Nizip Gücü ana sponsoru Ahmet Öksüz İnşaat işletmecileri Ahmet Öksüz ve Cemal Öksüz'ü ziyaret ederek spora verilen desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ahmet Öksüz İnşaat ofisinde gerçekleşen ziyarette, sporcuların başarıları konusunda ana sponsor Ahmet Öksüz ve Cemal Öksüz bilgi aldı. Ahmet Öksüz İnşaat işletme sahibi Ahmet Öksüz, Nizip Gücü Spor Kulübüne her zaman destek verdiklerini desteklerini artırarak devam edeceklerini söyledi. Öksüz, sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceklerini belirterek Nizip Gücü Spor Kulübü Başkanı Murat Kekçe, Antrenör Ayhan Öztürk ve Wushu Kung Fu sporcularına başarılarından dolayı teşekkür etti.

Kulüp Başkanı Murat Kekçe ise, kulüp olarak sporcularıyla birlikte başarılı bir dönem geçirdiklerini dile getirerek kulüplerine ve spora yaptıkları katkılardan dolayı Ahmet Öksüz İnşaat işletme sahibi Ahmet Öksüz ve Cemal Öksüz'e teşekkür edip Cemal Öksüz'e isminin yazılı olduğu formayı hediye etti.

Antrenör Ayhan Öztürk de, vermiş olduğu desteklerden dolayı Ahmet Öksüz İnşaat işletme sahibi Ahmet Öksüz ve Cemal Öksüz'e teşekkür etti.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.