Açıkgöz 27 Fıstık Showroom ve Satış Mağazası Hizmete Açıldı

Açıkgöz 27 Fıstık Showroom ve Satış Mağazası Hizmete Açıldı
Açıkgöz 27 Fıstık Showroom ve Satış Mağazası Hizmete Açıldı
Mimar Sinan Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzeri 35 metrelik yol üzerinde faaliyete geçen kapılarını Açıkgöz 27 Fıstık Showroom ve Satış Mağazası kapılarını Nizip ve Çevre halkına açtı.
Açılış öncesi Nizip Müftüsü Selahattin Özçelik tarafından dua edilirken, Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Nizip Belediye Başkan Vekili Salih Uygur, Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt ve işletme sahipleri tarafından hizmete açıldı.
Açıkgöz 27 Fıstıkçılık tarafından üretimi yapılan fıstık çeşitleri, fıstık çeşitleri ve Antep Fıstığı yapılarak ilçemize ait özel ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken işyerinde, Antep Fıstığı ürünleri hayat buluyor.
İşyeri sahibi Abdurrahman Açıkgöz ve oğlu Necmettin Açıkgöz tüm Nizip ve çevre halkını işyerlerine davet ederken,"En azından gelip tüm fıstık ve lokum çeşitlerini tatmalarını tavsiye ederim" dedi.
Yöremizin Antep Fıstığını tüm Türkiye'ye ve Dünya'ya tanıtmak olduğunu belirten İşyeri sahibi Abdurrahman Açıkgöz ve oğlu Necmettin Açıkgöz, öncelikle ilçede açılan Açıkgöz 27 Fıstık Showroom ve Satış Mağazasının Türkiye genelinde şubelerini açmayı hedeflediklerini söylediler.
Açılışa ayrıca Nizip Belediyesi Meclis Başkan Vekili Mustafa Doktoroğlu, Nizip Ticaret Odası Başkanı Bekir Karabacak, Nizip Sebzeciler ve Bakkallar Esnaf Odası Mustafa Canpolat, Nizip Polat Akın Fıstıkçılar Sitesi Kooperatifi Başkanı Ahmet Polat, MHP Nizip eski ilçe Başkanı Yahya Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.