Yeniden Refah Partisinde Bayramlaşma Programı

Yeniden Refah Partisinde Bayramlaşma Programı

Yeniden Refah Partisinde Bayramlaşma Programı

Yeniden Refah Partisinde bayramın 2. günü saat: 15.30de Bayramlaşma programı yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Nizip teşkilatı Kırban Bayramının 2. gününde bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşmaya; Yeniden Refah Partisi Siyasi işler Başkanı ve ilçe Başkan yardımcısı Tevfik Öğüt, Eğitim İşleri Başkanı Bekir Demir, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Eriş, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Yeniden Refah Partisi Siyasi işler Başkanı ve ilçe Başkan yardımcısı Tevfik Öğüt, Bayramlar tanışma ve kaynaşma için bulunmaz fırsatlardır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek gerekir. Kurban bayramı sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı artırmaktadır. Yaşadığımız dünyada zulüm ve haksızlık devam etmektedir. Onların yardımına ulaşmak zorundayız. Bizim kuruluş amacımız, da yeryüzünde zulüm ve haksızlık son bulana kadar canla başla çalışmaktır. En kısa zamanda amacımıza ulaşarak yeryüzünde Adil bir Düzeni tesis etmiş olacağız dedi. Öğüt, tüm Nizip ve çevre halkının ise bayramını kutladı.

Yeniden Refah Partisi Eğitim İşleri Başkanı Bekir Demir, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Eriş, ise kısa süre içerisinde kurulan parti olduklarını ancak eveliyatlarının Mili Görüşe dayandıklarını belirterek vatandaşlardan destek istediler. Demir ve Eriş tüm halkımızın ise bayramını kutladılar.