AK PARTİ İL YÖNETİMİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN SARIYI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ İL YÖNETİMİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN SARIYI ZİYARET ETTİ


AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ve Yönetim Kurulu üyeleri Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarıya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslanında hazır bulunduğu ve başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Özkeçeci, seçim sürecinde AK Parti teşkilatlarının çok büyük emeği olduğunu söyledi.

 

İlerleyen süreçte daha güzel çalışmaları AK Parti teşkilatıyla birlikte gerçekleştireceklerini belirten Özkeçeci, İnşallah teşkilatımızla birlikte önümüzdeki süreçte hem Gaziantepimiz hem de Nizipin de içinde bulunduğu ilçelerimiz için daha güzel çalışmalara imza atacağız. Ben böylelikle Nizipe Belediye Başkanı olarak seçilen Mehmet Sarı Bey ekibine başarılar diliyor görevlerinin hayırlı olması temenni ediyorum dedi.

 

Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, İl Başkanımızı belediyemizde misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu vesile ile ilçemizin değerine değer katan projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduk. Nazik ziyaretleri için Özkeçeciye teşekkür ederim şeklinde konuştu.