15 YILDIR GÖREV YAPAN AKDOĞAN GÖREVİNİ DEVİR ETTİ

15 YILDIR GÖREV YAPAN AKDOĞAN GÖREVİNİ DEVİR ETTİ

15 yıldır Nizip Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hacı Fevzi Akdoğan, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel seçimini kazanan Mehmet Sarıya düzenlenen törenle koltuğunu devretti.

 

Eşi Betül Sarı ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Nizip Belediyesine gelen Mehmet Sarıyı Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve daire amirleri ve personeller tarafından karşılandı.

 

Başkanlık makamında düzenlenen törenle Nizip Belediye Başkanlık görevini, 2004 yılından buyana yapan Hacı Fevzi Akdoğandan devir alan Mehmet Sarı, Akdoğana hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Karşılıklı buket takdiminin ardından konuşan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Allahın izniyle Nizipte devrim yapılmaya devam edilecektir diyerek konuşmalarına şöyle devam etti.

 

15 yıldır Milletvekilimiz Mehmet Sarı ve teşkilatımızla beraber bu güzel ilçemize hizmet etmeye gayret ettik bu bir devir teslim töreni ama bundan sonrada yeni Belediye Başkanımızla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben emimin ki Mehmet Sarı başkanımız bizden aldığı bayrağı daha yüksek yerlere taşıyacak ve bizim şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını Nizipte yapacaktır bunun için gözüm arkada kalmayacak seçim sürecinde Nizipliler, bundan sonrada Belediye Başkanımız gerekeni yapacaktır Allah hayırlı ve uğurlu eylesin dedi.

 

15 yıldır Nizipe güzel hizmetler yapan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğana teşekkür ederek konuşmalarına başlayan Mehmet Sarı ise, Akdoğan yapmış olduğu hizmetlerle Türkiyenin birçok yerine örnek olmuştur bu noktada başkanımızın yeri kesinlikle doldurulamaz çünkü başkanımız baki kalan kubbede hoş bir seda bırakmıştır asıl olan da budur diyerek Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve tüm Belediye Meclis üyelerine teşekkür ederim dedi.