SGK MÜDÜRÜ BAYRAM NTOYU ZİYARET ETTİ

SGK MÜDÜRÜ BAYRAM NTOYU ZİYARET ETTİ

http://www.youtube.com/embed/v9Gq-Uq54bM Nizip’e yeni atanan Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürü Sinan Bayram Nizip Ticaret Odasını ziyaret etti.

Bayramı makamında ağırlayan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt oda ve üyeleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaret ile ilgili konuşan SGK Nizip Merkez Müdürü Sinan Bayram, “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak Ticaret Odasının önemine değinerek, işverenlere, çalışanlara sigortalılara ve vatandaşlara SGK ilgili net bir bilgiye ulaşmak konusunda Gaziantep’e yönlendirmeden NTO’nun da desteğiyle ilçede çözüm sağlayacaktır dedi.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise, SGK Müdürüne yeni görevinde başaralar dileyerek, bundan önceki dönemde olduğu gibi bundan sonraki dönemde de el ele vererek sosyal güvenlik açısından insanlarımızın yaşam standartlarının iyileştirilmesi konusunda gerek işveren gerekse çalışanlar açısından fikir alışverişinde bulunup Nizip Ticaret Odası olarak ortak çalışmalara hazır olduklarını belirterek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyarete Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri M.Seyit ÇEKER ve İbrahim DEMİR katıldı.