Yeni muhtardan eski muhtara örnek ziyaret...

Yeni muhtardan eski muhtara örnek ziyaret...

Yeni muhtardan eski muhtara örnek ziyaret...

31 Mart seçimlerinde Fevkani Mahallesi Muhtarlığı'na seçilen Gazeteci Abekir Turan, seçimde rakibi olan muhtar İbrahim Halil Polat'a nezaket ziyaretinde bulundu.

31 Mart seçimlerinde Fevkani Mahallesi Muhtarlığı'na seçilen Gazeteci Abekir Turan, mahallede 4 dönem muhtarlık yapan ve seçimde rakibi olan İbrahim Halil Polat'a nezaket ziyaretinde bulunarak mahalleye hizmet ve katkıları için teşekkür etti.

Yaptığı örnek ziyaretle dikkat çeken Turan, bunun bir vefa ve minnet borcu olduğunu, mahallenin onursal muhtarı olarak gördüğü İbrahim Halil Polat'ın bilgi ve tecrübesinin kendisi için önem arz ettiğini söyledi.

Seçim kazananla seçim kaybedenlerin birbirlerine selamı kestiği çok sayıda olumsuz örneğe karşı Fevkani Mahallesi muhtarı olarak son derece nazik, medeni ve centilmence bir ziyaret gerçekleşti.

Düzenlediği örnek ziyaretle dikkat çeken Turan, muhtarlığı döneminde, Polat'ın mahalle ile ilgili görüş alışverişi yapmasının önemli olduğunu söyledi.

Abekir Turan, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: "İbrahim Halil Polat, Muhtarım, dört dönem muhtarlığını yapan bilgi ve tecrübe yükü bir değerimizdir. Bu ziyaretimi bir vefa ve minnet borcum olarak yapıyorum. Mahallemize katkı ve destekleri için muhtarıma şükranlarımı arz ediyorum. Kendisini bundan böyle mahallemizin Onursal Muhtarı olarak görüyoruz. Muhtarlık görevim sırasında, sık sık görüşeceğim, danışacağım, benim için şans olduğunu bildiğim bir büyüğüm olacaktır. Kendisine sağlıklı, uzun ömürler diliyorum."