Okul ve camilerimiz artık daha hijyen ve daha steril

Okul ve camilerimiz artık daha hijyen ve daha steril

Okul ve camilerimiz artık daha hijyen ve daha steril

Covid 19 salgınıyla mücadele eden Nizip Belediyesi’nin okul ve camilere gönderdiği dezenfektan setleri memnuniyetle karşılandı.
 
Okullara gönderilen dezenfektan setlerinin salgın nedeniyle oluşan zorlu sürece büyük katkı sunduğunu dile getiren okul idarecileri, ‘’Salgın nedeniyle okullarımızın temizliğine çok önem gösteriyoruz dezenfekten konusunda da Belediye başkanımız bizlerden yardımını esirgemiyor bir yandan okullarımız dezenfekte ediliyor bir yandan gönderilen dezenfektan setleriyle öğrencilerimiz kendi el temizliğini okul girişinde yapıyor. Bu hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya çok teşekkür ediyoruz’’ diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Camilerin artık daha hijyen ve steril olduğunu aktaran din görevlileri ise, ‘’Dezenfektan setleri bizim önceliğimizdi bu sebeple bizlerin talebi isteği doğrultusunda camilerimize Belediyemiz tarafından dezenfektan setleri gönderildi. Böylesine güzel ve takdire şayan çalışmasından dolayı Belediye başkanı Mehmet Sarı beye çok teşekkür ediyoruz. Bizler kendisinden razıyız Allah’ta başkanımızdan razı olsun’’ şeklinde konuştular.